Zvýšte váš metabolizmus a straťte 4 kilogramy s týmto jednoduchým receptom

0
4342

Schudnutie nemusí byť iba o prísnych diétach, ktoré vás donútia hladovať väčšinu dňa, alebo o ťažkých cvikoch, ktoré vás nechajú bez dychu a neschopných ďalšieho pohybu. Omnoho viac vám pomôže jedenie správnych jedál v správny čas. Pomolcť vám môže aj recept, ktorý tu ponúkame.

 

Zvýšte váš metabolizmus a straťte 4 kilogramy s týmto jednoduchým receptom

vaha

Pokiaľ budete toto pravidelne každé ráno konzumovať na lačný žalúdok, bude to nielen stimulovať váš metabolizmus ale môže to výrazne zlepšiť kvalitu vašich vlasov a nechtov.

 

Inštrukcie

Do pohára vlažnej vody pridajte dve polievkové lyžice jablčného octu. Pridajte lyžičku medu. Vypite to každé ráno na lačný žalúdok po dobu jedného mesiaca.

 

Po pravidelnej konzumácii celý mesiac môžete stratiť až 4 kilogramy. Následne si urobte aspoň dvojtýždňovú pauzu a môžete pokračovať s liečbou počas ďalšieho mesiaca.

Tento veľmi účinný domáci liek vaše telo úplne očistí od toxínov. Navyše posilní vaše vlasy a nechty. V skutočnosti sa celé vaše telo bude cítiť ako znovuzrodené.

 

Zdroj: healthyfoodteam.com

Pridajte Váš názor aj vy:

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily