Zoznamuj sa čo najviac

0
2143

Kde sa stretnúť so ženami? Treba si dať otázku: Kde a s čím trávia ženy najviac času počas týždňa? A odpoveďou na túto otázku hneď dostaneme. Kde sa vám oplatí ísť za ženami a kde naopak máte minimálnu šancu sa stretnúť so ženami. Skôr vždy fungujúce pravidlo je, že si vypýtate jej názor na niečo, na oblečenie, počasie, na to či dôjde včas ten autobus a podobne. Opýtajte sa jej, aký má názor. To, či ste na autobusovej zastávke, v zastávke metra, v obchode je jedno, najlepší spôsob ako sa dostanete do komunikácie so ženou a nedostanete odmietavú odpoveď, je vypýtať si jej názor. Žena v týchto prípadoch nemôže odmietnuť, maximálne vám neodpovie a ide preč, keď mala zlý deň, je hanblivá alebo je proste taká.

Odporúčané miesta na zoznamovanie sú na ulici, na zastávkach MHD, metra, v parkoch, v nákupných centrách, v škole, na prednáškach, na seminároch a na rôznych iných miestach, napr. aj vonku, keď je pekné počasie aj ženy sú naladené tak, že sa skôr zoznámia s cudzími.

 

Neodporúčame miesta na zoznamovanie sa, kde ženy môžu čakať na oslovenie od desiatky mužov a zapadnete do priemeru. Sú to napríklad diskotéky, beach párty. Dá sa aj tam zoznámiť, ale je to oveľa ťažšie, ako sa to zdá.

 

 

Zoznámenie online

 

Skoro každý mladý človek má už skúsenosti so zoznamovaním sa online, buď na sociálnych sieťach alebo inými formami. Ako aj pre ženy, tak aj pre mužov je jednoduché z pohodlia domova oslovovať viacero ľudí naraz. Vyberú si podľa profilu niekoho, kto sa im zapáči a napíšu jej.

 

Treba brať do úvahy, že pekným ženám, dievčatám, ktoré majú pekné profilové fotky či stovky sledovateľov a denne im píše armáda chlapov správy typu: ,,Ahoj, ako sa máš? Išla by si na kávu von niekedy?“ A keď takto začnete, hneď vás zaškatuľkuje do zóny kamarátstva.

 

Pred zoznamovaním sa online pomocou sociálnych sietí by som odporučil najprv offline stretnutie. Áno jasné, keď iba tam nájdete nejakú peknú babu, ktorá sa vám zapáči, tak iba tam môžete začať, ale najprv by som išiel do terénu, ako sa to povie. Následne si treba vypýtať jej číslo alebo meno, a žena už bude mať pred sebou reálnu podobu tvojej osoby.

 

Keď jej napíšeš online, tak skús niečo originálne alebo reaguj na jej fotky, príspevky originálnym spôsobom. Buď kreatívny, buď originálny, vymysli niečo iba pre tú konkrétnu osobu, najlepšie je zacieliť na jej koníčky, ktoré má rada, čo robí, v akom odbore robí alebo niečo čo je s tým spojené.

 

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily