Žiadny sex na jednu noc, prečo nás nenapĺňa

0
2588

Pozeral som jednu prednášku, kde prednášal jeden farár, kde spomenul, že sa stará o ľudí bez domova, bývalé narkomanky či prostitútky a spomenul, že ,, keď by sex znamenal všetko šťastie, tak by moje dievčence, bývalé prostitútky boli tie najšťastnejšie ženy na svete“. My ale vieme, že nie sú.

 

Napoleon Hill to už pred vyše sedemdesiatimi rokmi spomenul vo svojej knihe Mysli a zbohatni (Think and grow rich), že láska, sex a ľubostný vzťah sú najväčšími motivačnými silami na svete, ale dlho vytrvajú iba vtedy, keď sú tieto emócie spoločné a účinkujú spolu, spoločnými silami. Samotné netrvajú dlho, keď iba jeden z nich účinkuje.

 

Dlhé roky skúmal aj milionárov, aké vlastnosti majú spoločné a jedna z mnohých vecí bola aj tá, že cítili nekonečnú lásku k žene. Láska, ktorá prekonala všetky hranice a ťažkosti. Veď zoberme si, keď niekto cíti lásku, nepozná výhovorky ani vzdialenosti.

 

Nie nadarmo sa hovorí, že: ,, Za každým úspešným mužom hľadajte milujúcu ženu“. Pozrime sa na súčasných úspešných a bohatých ľudí, ako sú napríklad Bill Gates – zakladateľ Microsoftu , Mark Zuckenberg – zakladateľ Facebooku, Jeff Bezos – zakladateľ Amazonu či Amancio Ortegu – zakladateľ ZARA a mnohých spoločností. Všetci su podporovaní svojimi partnerkami a manželkami už dlhé roky.

 

Áno, viem, zdá sa to byť hlúpe, ale v konečnom dôsledku je to pravda, keďže hlavnými motivačnými faktormi sú v živote láska, sex a ľúbostný vzťah, tak sa musíme snažiť, aby tieto časti spolu účinkovali v našom živote. Sex je dôležitý, ale nie najhlavnejší, a preto nás sex na jednu noc nenapĺňa šťastím, keď necítime nič k danej osobe, iba sa nám zapáčila a mali sme akurát hladinu testosterónu v oblakoch.

 

Bezpečný sex na jednu noc môžete mať viackrát. Na získanie skúseností je dobrý príležitostný sex, ale nie dlhodobo. Aby ste boli šťastní, potrebujete partnerku.Dôležité je, že najprv pomôžete partnerke dosiahnuť orgazmus pri sexe a až potom sa dostanete na rad vy. Keď sa to nepodarí, tak treba trénovať, použite svoj jazyk, predĺžte predohru a časom to pôjde. Zvládnete to.

 

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily