TOP 3 výhovorky žien

0
2785

TOP 1: ,,Staňme sa iba priateľmi“

Toto je aj moja obľúbená veta alebo: ,, Si zlatý, ale buďme iba kamaráti“. Na začiatok krátke iba jedno krátke slovo: „Pfujj“. Asi najčastejšia a najobľúbenejšia veta dievčat. A najnenávidenejšia veta všetkých chlapov. Vtedy už muž vie, dvere sa uzavreli a všetko môže zbaliť. Cesta vopred už nie je.

Túto vetu som osobne nenávidel a tiež ju nenávidia všetci muži. Vždy som počúval, že vieš ty si taký milý, dobrý, ale nie si môj typ….sme celkom odlišní… ty chodíš na iné koncerty .. počúvaš inú hudbu…. a mnoho iných. Po nejakom čase som si hovoril, že stačilo, to fakt už nevedia ženy nič iné vymyslieť, iba túto vetu?

 

Veta “Staňme sa iba priateľmi” v krátkosti znamená v preklade “zbohom”. A keď žena povie “staňme sa iba priatelia”, tak môžete si byť istý, že už s vami ani nechce komunikovať, nie ešte udržiavať vzťah. To je to isté, ako keď vám na pracovnom pohovore povedali, že : “Pane, ďakujeme, ste vhodný kandidát, ale nemáme pre vás aktuálne vhodnú voľnú pozíciu, ale určite vám zavoláme, keď budeme mať pre vás pozíciu.“

 

Ak ste žena a práve teraz čítate tieto riadky, prosím, pre mňa a pre mužskú populáciu sľúbte, že už nebudete používať vetu: ,, Buďme iba priatelia“ alebo ,, buďme radšej kamaráti.“ Radšej vymyslite niečo vhodnejšie alebo rovno povedzte niečo v tomto zmysle: ,,John, prosím ťa, nechcem mať s tebou nič spoločné a ani sa ďalej nepokúšaj.“

 

TOP 2: ,, Nemám čas“

Vo všeobecnosti je známy výrok ,, Každý si na to nájde čas, na čo chce“ a teda aj tu platí, keď dostaneme od žien odpovede typu: ,,Nemám čas tento týždeň ,, alebo ,, Možno, že tak v piatok ale dám ti vedieť.“ Ony vás odmietajú a to je iba výhovorka. Pravdepodobne sa bude nudiť pred telkou alebo vám povie, že má dôležité stretnutie a popritom celý večer bude na facebooku. Keď sa s vami chce stretnúť, tak si nájde čas a nie výhovorky, to je celé.

 

TOP 3: „ Nechcem mať teraz nikoho.“

 

Absolútna blbosť. To presne v preklade znamená: ,,Ty nie si dobrý pre mňa, nechcem ťa, ale nechcem ti to priamo tak povedať, ale keď bude niekto lepší a bude sa mi páčiť, hneď s ním pôjdem do vzťahu.“  Všeobecne sa ľudia boja odmietnutí, čo je celkom prirodzené, lebo strachy v nás zapínajú ochranný mechanizmus, ale strachy až na pár výnimiek nemajú pozitívny efekt na náš život, či už ide o strach z odmietnutia ženy, muža alebo strach z výšky. Všetky strachy sú na to, aby sme ich eliminovali. Kto iný, ak nie my muži ako silnejšie pohlavie by sme sa mali postaviť proti týmto strachom a výzvam.

 

Zlaté pravidlo je: Musíš znova vytvoriť príťažlivosť a potom získať jej dôveru.

 

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily