Tento domáci krém odstráni celulitídu už po 7 dňoch používania!

0
11161

Príprava tejto domácej masti proti celulitíde nie je zložitá. Čo je dôležitejšie, je účinnejší než kúpený krém. Krém pripravený pomocou nasledujúceho receptu, ukáže prvé výsledky už po 7 dňoch používania.

 

Tento krém je ideálnym nástrojom v boji proti takzvanej pomarančovej kôre, ale je účinný aj proti striám.

 

Domáci krém proti celulitíde

Zloženie:

100 ml akéhokoľvek detského krému

5-6 Mumio tablety

20 kvapiek aromatického pomarančového oleja

3-5 kvapky aromatického škoricového oleja

Na prípravu tohto krému proti celulitíde je najvhodnejšie použiť detský krém, pretože neobsahuje žiadne škodlivé látky.

 

Má ideálne množstvo tuku aj hydratácie

Mumio tablety sú veľmi často používané nielen v boji s celulitídou, ale aj pri striách. Mumio tablety stiahnu kožu, zvýšia jej pružnosť, vďaka čomu bude mäkká a hodvábna.

Aromatické citrusové oleje sú veľmi účinné v boji proti celulitíde. Práve boj s celulitídov sa často považuje za ich prvoradú schopnosť. Môžete si vybrať sami, podľa vlastných preferencií, ktorý olej použijete: pomarančový, citrónový alebo aj limetkový. Mali by ste však vedieť, že užitočné látky citrusových olejov stiahnu a vyživujú pokožku.

Nielenže má škoricový olej príjemnú vôňu, je taktiež veľmi účinný v boji proti celulitíde. V kombinácii s citrusovým olejom poskytuje vynikajúce výsledky.

Príprava krému je veľmi jednoduchá:

Do pohára (jeho objem musí byť viac než 150 ml) dajte 100g detského krému. Potom pridajte 5-6 tabliet Mumio, rozdrvených na prášok a premiešajte. Ak budete mumio tablety uschovávať v chladničke, budú sa vám jednoduchšie drviť na prášok. Pridajte 20 kvapiek pomarančového (alebo akéhokoľvek iného citrusového) oleja a nie viac ako 5 kvapiek škoricového oleja.

Dobre premiešajte všetky ingrediencie, zakryt ich a nechajte odstáť 8 až 10 hodín. Potom zmes ešte raz premiešajte. A krém proti celulitíde je hotový a pripravený na použitie. Nezabudnite pohár po každom použití zavrieť.

Pre najlepšie výsledky krémom každý deň potierať problematické časti tela. Po 7 dňoch môžete očakávať prvé výsledky.

Trvanlivosť tohto krému je 3 týždne. Po tom treba urobiť ďalší.

Po nanesení krému počkajte, kým ho pokožka celý absorbuje. Až potom si oblečte oblečenie (krém je vhodné použiť aj pred spaním). Môžete si neskôr na svojej koži všimnúť tmavé škvrny od mumio tabliet, tie sa však dajú ľahko umyť.

Zdroj: yourstylishlife.com

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily