Prírodný liek proti strarnutiu ! 30ročnej žene práve vďaka tohto výťažku prestali sa objavovať známky starnutia na tele!

0
3910

Nie nie je to plastika ! Pri pozretí na túto mladú ženu by ste si tipovali že môže mať okolo 30 rokov, max 35. No mýlite sa , táto dospeláčka menom Pamela Jacobs má už 52 rokov!

Na svôj vek Pamela je hrdá , nakolo má dokonalé telo ešte aj nad pätdesiatkou! Vlasy má ako tinedžerka, zuby ako dievča z reklamy na colgate , perfektnu postavu ako fitnesska. Svojej vitalite nad 50kou vďací samozrejme dobrej genetike, pestrej zravej a vyváženej stravy, pravidelnej návšteve fitness centra a na koniec ale určite nie v poslednom rade extra panensnkému kokosovému oleju!

Nie len ona tvrdí že základom zdravého životného štýlu sú dostatočný pohyb, a zdravé stravovanie. Nedá si ale dopustit na kokosový olej, ktorému vďačí za svoju vonkajšiu krásu a vnútornú vitalitu! Ako nám uviedla používa ho tak na varenie ako ochucovadľo do kávy, a tiež na ošetrenie vlasov a na odstranovaní make-upu.

kokosbannerstvorec

Dodala ešte aj to, že nikdy by si nedovolila opalovať sa bez krému na opalovanie, ktorý väčšinou tiež nahradzuje kokosovým olejom, a raz týždenne navštevuje aj saunu. ,,Vďaka „ jej výzoru ju  často pomýlia s priatelkou jej syna, ktorý má 21 rokov. Vďaka preto ju to občas nepríjemne zaskočí.

Svoju stravu postavila na pravidle 80/20 ktoré sa skladá z 80% zdravých biopotravín a 20 si dovoluje v takzvaných čiernych dňoch skonzumovať aj nejaké zakázané jedlo alebo nápoj alo napríklad pudingy, alkohol, čokoláda, sýtené nápoje, múčne jedlá. Rozhodne odporúča táto zrelá žena z nášho jedálníčka vylúčiť chemikálie, a potraviny obsahujúce umelé ingrediencie!

kokosbannerstvorec

Zdroj: healthyfoodteam.com

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily