Oslovuj iba pekné ženy. Prečo pekné ženy ?

0
2818

Oslovuj iba pekné ženy. Prečo pekné ženy ?

 

A prečo by sme mali oslovovať iba krásne ženy? Má to viac dôvodov, muži väčšinou krásne ženy neoslovujú tak často, lebo sa ich boja. Všeobecne sa muži aj ženy boja odmietnutia a muži dostávajú  stovky odmietnutí počas svojho života od žien, ale netreba si z toho robiť veľkú hlavu. Treba ísť za tými najkrajšími , najpríťažlivejšími ženami.

 

Topmodelka či prirodzene príťažlivá?

 Nemusí byť topmodelka, ale keď z nej vyžaruje pozitivita a radosť, tak je nesmierne príťažlivá. Napriek tomu aj tak muži často hodnotia ženy od jedna po desať a oslovujú radšej ženy menej príťažlivé a s nižším hodnotením.

 

Aká je dnešná realita ?

 V dnešnom svete sú magazíny plné týchto tém, ale väčšinou majú iba nejaký super názov, aby zaujali používateľov, mali väčšiu návštevnosť, resp. aby zarobili na adwords reklame či iných reklamných banneroch a platených reklamách. Z každej knihy, blogov a v rôznych magazínoch čítate články, že ženy sa delia do desiatich kategórií, od najhorších až po najlepších.

 

Najhoršie ženy

 Pod pojmom najhoršie ženy si muži predstavujú babu, ženu, s ktorou by sa hanbili ukázať sa na verejnosti, aby ich s ňou náhodou niekto neuvidel. Na to, že je žena, sa vôbec nevie obliekať, je tučná a nedbá na svoju stravu, je neatraktívna a má hlavne špecifické také vlastnosti, ktoré priam mužov odpudzujú, ako sú napríklad: negativita ku všetkému, sú pesimistky, majú depresie a hlavne, chce ti pokaziť nastávajúci vzťah alebo akýkoľvek kontakt s peknou ženou a vždy sa ti postaví do cesty. Na všetko iba nadáva a nič sa jej nepáči. Negativita na n-tú.

 

Pod pojmom najlepšie ženy – takpovediac ideálne ženy, si muži predstavujú ženu, ktorá je pozitívna, pekná, zábavná, je spokojná sama so sebou, inteligentná, vzdelaná, sebavedomá.

Skoro vVždy je pozitívne naladená a v posteli je vždy ako bohyňa sexu, vychutnáva si každý detail sexu a spraví ti neopísateľný zážitok. Zdravo sa stravuje, lebo vie, že telo je jediné miesto, v ktorom musí žiť človek do konca svojho života. Každý deň je s ňou iný a plný zaujímavých udalostí.

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily