Metóda na rýchle chudnutie: Spáľte 100 kalórií za 4 minúty!

0
10525

Cvičte tieto cviky pravidelne a tuk sa stratí naozaj rýchlo. Jim Sarete je dobre známy americký wellness tréner. Vybudoval túto techniku pre rýchle znižovanie hmotnosti pre ľudí, ktorí nemajú veľa času na cvičenie.

 

Obvyklé činnosti na spálenie tuku sú pre tohto trénera úplne nemožné. Napríklad, pri behu spálime len 150 kalórií za hodinu. Avšak, pri jeho cvičení sme schopní spáliť neskutočných 100 kalórií za 4 minúty.

 

“Ak si myslíte, že máte skvelú fyzickú kondíciu, môžete cvičenie obmedziť na dve minúty. Tak či tak, 4 minúty denne si nájde každý,” tvrdí Sarete.

Tento plán bol vymyslený pre ľudí, ktorí vedú neaktívny životný štýl, a ktorí sa v posilňovni unavia už po pár minútach tréningu. Ak chcete, aby sa pre vás stalo toto cvičenie zvykom, cvičte spolu s rodinou.

 

Program, ktorý vám pomôže spáliť 100 kalórii v priebehu pár minút obsahuje:

 

Skákanie s natiahnutými rukami – 10 krát

 

Drepy – 10 krát

drepy

Kliky – 10 krát (ak nezvládnete tie na zemi, robte ich proti múru)

klikystena

Pochodovanie – 10 krát na každú nohu

dreppred

Tento menší mix cvičení môžete cvičiť vždy, keď si nájdete čas. Medzi opakovaniami si môžete nechať 1 minútu pauzu. Taktiež môžete tieto cviky zmeniť na poriadne 20 minútové cvičenie.

 

A to je všetko. Sarete však zdôrazňuje, že ak chcete mať dokonalú postavu a vyformované svaly, potrebujete aktívne cvičiť v centre, Ak si však chcete len udržať kondíciu, schudnúť pri tom a vyzerať mladšie, tieto cviky vám určite postačia.

Zdroj: healthyfoodteam.com

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily