Ako získať vysnívanú ženu? 3 hlavné body

0
2393

Ako získať vysnívanú ženu?

Každý človek dennodenne chodí do práce, často sám autom či iným dopravným prostriedkom, počúvame hudbu a s nikým nekomunikujeme a čakáme, že nás stretne životná láska. V ére sociálnych sietí si ženy zvykli na otravné: ,,Ahoj, ako sa máš ?“ alebo ,,Ahoj, máš peknú fotku, popíšeme si ?“ Správy cez messenger sú imúnne na také zoznamovania sa, samozrejme česť výnimkám. Väčšinou sociálne siete zafungujú až potom, keď sa v reálnom živote stretol daný muž a žena a následne si vymenili kontakty. Poznám reálne, konkrétne prípady, že to tak bolo a ja tiež nie som výnimkou.

Aj v prípade komunikácie so ženami by sme mohli použiť Paretovo pravidlo 80-20, čiže 80 percent nášho času by sme mali venovať komunikácii v reálnom živote alebo aspoň po telefóne a zvyšných 20 percent by sme nechali na komunikáciu prostredníctvom sociálnych sietí. A taktiež platí, že 80 percent vašich výsledkov vyplýva z 20 percent vašej snahy z reálneho života, keď s ňou budete na prechádzke, káve, na zmrzline, v parku atď.

Od veľa úspešných ľudí počúvate, že stanovte si svoje ciele a keď ich dosiahnete budete šťastný.Aby ste sa cítili šťastný, musíte splniť všeobecne tieto 3 body:

 

Zdravie a energia

Veľmi dôležité faktory nášho života, mnohí ich podceňujú, ale faktom je, že čím ste zdravší, tým máte viac energie a tým ste aj šťastnejší. Keď sa stravujete zdravo, pravidelne športujete, cítite sa šťastnejší, prinášate a priťahujete do svojho života šťastných ľudí.

 

Šťastné vzťahy

Človek musí mať šťastné vzťahy doma aj v práci, keďže celých osemdesiatpäť percent vášho šťastia pochádza zo vzťahov s ostatnými ľuďmi. Ľudia, ktorí si sami seba ctia a vážia, vychádzajú s ostatnými lepšie a vedú šťastnejšie životy. Jedna z najväčších našich chýb spočíva v tom, že pokladáme naše vzťahy za samozrejmé, a to najmä tie najdôležitejšie a často nad nimi premýšľame iba vtedy, ak sa vyskytne nejaký problém a potom nemyslíme na nič iné.

Sebarealizácia

Základným pojmom tohto bodu je: zlepšujte sa. Zlepšujte samých seba, zlepšujte sa v oboroch, kde chcete byť najlepší alebo sa chcete zlepšovať. Hlavné je, aby ste cítili, že vaša práca má zmysel a vykonávate zmysluplnú prácu. Teraz si určite pomyslíte, že z toho nezískam dostatok financií. Áno, čiastočne je to pravda, ale každý má možnosť sa zdokonaľovať v odbore, v ktorom pracuje, chodiť na rôzne semináre a kurzy, ktoré ho posunú dopredu.

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily