6 cvikov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tuku v oblasti podprsenky

0
8972

Nemôžete nosiť obtiahnuté tričká, kvôli nežiadúcim hrčiam na chrbte v podprsenkovej oblasti? Bránia vám hrče pri podprsenke nosiť oblečenie, o ktorom snívate?

Hrče v oblasti podprsenky – výsledok slabých svalov na chrbte. Keď sú vaše svaly na chrbte uvoľnené a slabé, koža okolo nich sa uvoľní. Ako výsledok, tuk sa doslova vylieva okolo podprsenky. Je to jedna z najväčších nočných môr každej ženy. Stane sa nervóznou a často stráca sebaúctu.

Našťastie existuje spôsob, ktorým môžete tieto hrče odstrániť a znova získať hladký a sexi chrbát. Riešenie? Posilnenie svalov na chrbte. Ako na to? Tu je zoznam cvičení pre sexi chrbát:

T-dvíhanie: Toto je jeden zo skvelých spôsobov, ako sa hrčí zbaviť. Postavte sa tak, že medzi členkami budete mať medzeru vo veľkosti stehna. Do každej ruky chyťte činku. Zohnite sa v kolenách a nakloňte sa, chrbát však majte stále vystretý. Dvihnite ruky so závažiami pred seba dlaňami smerom dopredu a potom ich presuňte do strán, vytvoríte tak písmeno T. Priložte si činky na plecia a následne vráťte ruky k telu. 15 krát zopakujte.

Horolezec: Začiatočná poloha je poloha dosky. Ťahajte ľavé koleno smerom k hrudníku, položte ho naspäť a zopakujte pohyb s pravým kolenom – kopírujte lezenie. Opakujte 30 až 60 sekúnd.

Hojdacia doska: Východisková je poloha dosky. Pomocou svalou na rukách sa snažte posunúť svoju váhu dopredu, takže ramená a hlava sa posunú pred ruky. Vráťte sa do východiskovej polohy. Zopakujte 10 až 15 krát.

Kliky: Tento klasický cvik je skvelým spôsobom, ako posilniť svaly na chrbte. Skúste urobiť 30 klikov.

Kľuky: Tento zabijácky cvik spevní nielen váš chrbát. Začiatočná pozícia je rovný stoj. Vyskočte do vzduchu s rukami nad hlavou. Čupnite si a spustite sa do pozície dosky. Znova sa postavte a zopakujte. Snažte sa urobiť túto sériu cvikov najrýchlejšie ako to ide. Zopakujte 10 krát.

 

Zdroj: healthyfoodteam.com

Pridajte Váš názor aj vy:

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily