3 kroky ako sa dostať z kamarátskej zóny

0
5211

Kamarátska zóna – ako sa z nej dostať ?

Ako postupovať, keď chceme získať späť našu vysnívanú lásku alebo ako sa dostanem z prekliatej kamarátskej zóny von? Tu sú uvedené 3 body A, B,C, ktoré musíš dodržať, ale musíte to začať v tomto poradí, lebo ak začnete v inom poradí napríklad zozadu, tak sa dostanete naspäť stále do kamarátskej zóny. Teda pozrime sa na nich podrobne aj s vysvetleniami.

 

A, Nechaj ju žiť jej vlastný život

Áno, čítate správne. Veľa chýb som urobil aj ja s tým, že som sa prosil niekedy u žien hneď na druhý deň či ešte v ten deň. Žiadal som o druhú šancu, že všetko napravím, ale nech mi dá druhú šancu.

Myslím, že aj mnohí z vás majú podobnú skúsenosť a na otázku či máte žiadať o druhú šancu, odpoveď by vždy mala byť: NIE.

 

Od prírody sú muži považovaní za silnejšie pohlavie a ženy priťahujú sebavedomí a aj povahovo silní muži, tak prečo by sme sa mali prosiť o druhú šancu u žien? Je to jednak ponižujúce a ešte si svoju hodnotu znížime takpovediac z kosínusového priebehu (raz hore raz dole) prejdeme do vodorovného priebehu, tak ako keby nastala naša smrť. A to aj totiž aj nastala. Ona urobila nejaké rozhodnutie, že „budete iba kamaráti“ a to už ďalším prosením nezmeníš hneď, treba akceptovať jej rozhodnutie a prijať takú situáciu ako je. Bodka.

 

B, Ži aj ty svoj vlastný život …. a to riadne

 

S týmto krokom zapneš na začiatočné fázy príťažlivosť u ženy , aby sa o teba zaujímala. A následne musíš získať jej dôveru, ale v žiadnom prípade nie opačne.  Tento bod, keď by som mal zhrnúť do dvoch slov, tak by to bolo: „Zlepšuj sa.“

 

Asi ste počuli príbeh o škaredom diečatku, ktorej sa každý vysmieval, každý jej dával provokatívne pripomienky, že má veľké okuliare a zubný vyrovnávač – strojček na zuboch. Napokon o pár rokov, keď už bola dospelá, každý chalan, ktorý ju stretol, chcel ísť s ňou na rande.

 

C, nová doba – začni s ňou znova komunikovať

 

Ty si žil svoj život v plnom prúde a aj ona žila. Po dlhom čase ju môžeš osloviť. Ale nie štýlom, že ju hneď pozveš na rande. Nechaj si čas, nikde sa neponáhľaj. Keďže sme sa dostali do kamarátskej zóny, tak sme stratili príťažlivosť u danej ženy. A to presne znamená, že príťažlivosť u danej ženy musíme

vybudovať odznova. Prosiť o druhú šancu hneď, ako nás vyselektovala do kamarátskej zóny je hlúposť, nič s tým nezískame, iba sa odpíšeme ako druhotriedny tovar a aj ja som to urobil viackrát.

Treba nato ísť pomalým tempom a nebyť nedočkavý, kedy bude už konečne sex. Musíš postupne vybudovať príťažlivosť u danej ženy. Oslovuj ju v duchu, že nechceš od nej nič a ona je iba kamarátova priateľka a podobne a zaujímaš sa o ňu.

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily