10 menších pravidiel a rád, ktoré musíte urobiť pred rande

0
2289

1, Športuj a buď aktívny

Prieskum o fyzickej aktivite, čo nedávno robili, ukázal, že pravidelne športuje iba cca 15 percent obyvateľstva. Plávaj, behaj, hraj futbal alebo vykonávaj inú fyzickú aktivitu minimálne 3 x do týždňa.

 

2, Stále sa zlepšuj

Ako sme povedali treba športovať a udržiavať svoju fyzickú kondíciu a rovnováhu v tele, tak treba udržiavať a starať sa o svoju duševnú rovnováhu. Začnite študovať knihy, naučte sa nejaké nové veci, ktoré ste ešte nerobili a stále sa zlepšujte už vo svojich aktivitách.

 

3, Buď pozitívne naladený

Pozitívny prístup a byť pozitívne naladený je nesmierne dôležité. Diečatá nemajú rady takých mužov, ktorí na všetko frflú, nadávajú a kritizujú, ale majú rady takých mužov, ktorí su sebavedomí a rozmýšľajú o budúcnosti a vedia sa správať ku ženám tak, ako sa patrí.

 

4, Kúp si slušné oblečenie

Ako je spomenuté aj v knihách o etikete, aj muži by mali byť slušne oblečení k danej udalosti. V týchto knihách sú podrobnejšie popísané aj dress code, čo a ako si máme obliecť na rande a podobne.

 

5, Uprac svoje auto

Pravdepodobne, na rande ideš autom a musíš si ženu vyzdvihnúť niekde alebo keď nejdeš na rande autom, maj ho vyčistené pre prípad, keď by zmeškala autobus a pod.. Pred rande si daj do poriadku svoje auto.

 

6, Staraj sa o seba, hlavne pred rande.

Všeobecne sa musíte starať o seba, o svoje telo, to si ženy všimnú, ale tesne pred rande treba tiež urobiť základnú staroslivosť o svoje telo.

 

7, Vybuduj si nejaký pozitívny feedback na sociálnych sietiach

Niekde ste sa stretli alebo sa zoznamujete pomocou sociálnych sietí, tak treba zapôsobiť a vytvoriť pozitívny dojem v žene o sebe aj pomocou internetu. Pridávajte kvalitný obsah, fotky, videá, z ktorých bude vyplývať, že žijete zaujimavý a šťastný život, a aby mala pocit, že aj ona by chcela byť súčasťou.

 

8, Maj vopred pripravený plán – kam a ako presne idete

Ako ste už určite počuli ženy majú rady sebavedomých mužov. Naplánuj si celý priebeh rande. Buď si v tom istý, že kam idete von, kde ju vyzdvihneš, ako budete postupovať. Treba mať v tom jasno.

 

9, Treba mať aj náhradné riešenie

Priprav si aj nahradné riešenie, keď by to prvé kvôli niečomu nevyšlo. Napríklad, dohodnete si prechádzku, ale bude zlé počasie, tak si naplánuj niečo druhé náhradné riešenie ako bowling.

 

10, Urob predpremiéru

Choď na skúšobné rande s tvojou známou. Požiadaj jednu tvoju známu, aby s tebou išla na cvičné rande a požiadaj ju, aby na záver dňa povedala, čo robíš zle, čo sa jej napáčilo alebo čo by si mal inak.

Zlaté pravidlo je: Musíš znova vytvoriť príťažlivosť a potom získať jej dôveru.

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily