10 menších pravidiel a rád, ktoré musíte urobiť na rande

0
1875

10 menších pravidiel a rád, ktoré musíte urobiť na rande

 

1, Buď slušne oblečený

Ako sme už spomenuli v bodoch pred rande, na rande sa treba obliecť pekne a slušne, lebo ženy majú rady elegantných mužov. Závisí od počasia, ale ako sme už spomenuli, všeobecne sa odporúčajú tmavomodré džínsy, svetlejšia košeľa a tmavomodré športové sako. Opasok aj keď nenosíte, môžete si dať solídny čierny kožený opasok. Môžete si dať čierne topánky, ale nie lakovky. Netreba nakúpiť značkové veci, úplne stačia klasické veci, trocha kvalitnejšie bez značky.

 

2, Dbaj na svoju reč tela

Veľmi dôležitý bod, vaše telo o vás prezradí viac, než si myslíte, a preto treba dať dôraz na to, ako držíte pri sedení, konverzácii či prechádzke vaše telo. Nemalo by byť zhrbené, vystrite všetko, čo máte skrčené a všimnite si rozdiel v zrkadle pred rande.

 

3, Nechajte ju rozprávať

Ako sme už spomínali na začiatku tak aj v prípade komunikácie so ženami máme používať Paretovo pravidlo 80 – 20, čiže 80 percent nášho času by sme mali venovať komunikácii v reálnom živote alebo aspoň po telefóne a zvyšných 20 percent by sme nechali na komunikáciu prostredníctvom sociálnych sietí.

 

4, Rozprávajte príbehy

Každý má rád príbehy a keď ešte majú dobrý koniec, tak ešte radšej. Všeobecne sú príbehy dobre zapamätateľné ohľadom nejakej veci čo preberáte akurát a každý si ich zapamätá.

 

5, Pozorne si sleduj, čo povedala

Opakujte jej slová, je to nesmierne dôležité, treba ju pozorne sledovať a niekedy opakovať jej slová a vety alebo sa rovno spýtať na detaily, napríklad: ,, Áno ? … to si fakt spravila ? Wow!“ S tým na ňu zapôsobíte a dokážete, že ju pozorne sledujete. To ženy majú ozaj rady.

 

6, Pozoruj ženskú reč tela

Reč tela je veľmi dôležitá a môžeme z nej pozorovať rôzne veci. Muži aj ženy svojím správaním a držaním tela vysielajú odkazy, ktoré prezrádzajú mnoho vecí a situácií z ich života. Z týchto signálov môžeme zistiť, či naše rande sa vyvíja dobrým smerom,či sme sa dostali z kamarátskej zóny a nemáme šancu.

 

7, Nesťažujte sa

Veľakrát dobre padne posťažovať si, ale spravte to radšej doma pred zrkadlom, pri raňajšom obliekaní alebo tam, kde vás nikto nebude počuť. Hlavne nie počas rande.

 

8, Iba pozitívne príbehy a pozitívne veci

Aké máš najkrajšie spomienky z leta? Kam by si šla, keď by si nemusela chodiť do práce každý deň? Aký je tvoj vysnívaný život alebo čo by si robila, kam by si išla, ak by si mala milión eur? Rozprávajte sa s ňou iba o pozitívnych veciach, o snoch, čo máte v pláne, majte víziu do budúcnosti.

 

9, Dávajte jej otázky so sexuálnym podtónom

Ako sme povedali počas rande jej máte dávať veľa otázok, a keď už ste v strede konverzácie, môžete jej pomaly dávkovať aj pikantnejšie otázky so sexuálnym podtónom.

 

10, Buď originálny

Vymysli niečo, čo si dáma bude pamätať. Už si absolvoval viac než dosť prechádzok, pozvaní a rande pri káve alebo pozeranie filmu v kine, a preto to bude pre ňu klasické nudné rande.

Zdroj:  Zoltán Márton – 13 krokov pre úspešné rande

 

Komentáre

Páčil sa Vám tento článok?

Pravidelne posielame do doručenej pošty pravidelný a čerstvý obsah. Vychutnajte si každý prémiový newsletter vo svojom e-maili.
Emailová adresa
Zásady ochrany osobných údajov. Rešpektujeme tvoje súkromie a nebudeme ti posielať otravujúce emaily